Seriály který mám ráda

22. března 2014 v 17:06 |  Filmy,Seriály
Určitě jsem ještě na nějaký zapoměla, ale snad jich moc nebude :) Můžete to vzít jako inspiraci když nebudete vědět na co koukat :)

Akward ( Nešika ) - Jenně Hamiltonové se život navždy obrátí naruby, když se jí přihodí nehoda, kterou si ale všichni mylně vyloží jako pokus o sebevraždu.

Being Human UK ( Cena za lidskost ) - Mitchell, George a Annie jsou jedni z nejnepravděpodobnějších spolubydlících, jaké si dokážete představit. Mitchell je upír. George je vlkodlak. Každý samozřejmě ví, že upíři a vlkodlaci se nekamarádí, každé pravidlo má ale zdá se výjimku. A Annie je duch, nečekaná přidaná hodnota k jejich novému bydlení. Každá jejich forma má své plusy a mínusy... zvláště, když se snaží zapadnout ve světě lidí a uchovat si i svoji lidskost.

Burn Notice ( Status: Nežádoucí ) - Agent Michale Westen se ocitá na černé listině a zatímco pomáhá slabším, snaží se zjistit, kdo ho zradil.

Devious Maids - Drama vypraví o tom, jak skupina čtyř služek pocházejících z latinské Ameriky sní svoje sny při práci u bohatých rodin v Beverly Hills.Glee - Věčný optimista a středoškolský učitel Will Schuester se pokouší změnit školní klub Glee a připravit skupinku studentů na největší národní soutěž pěveckých sborů. Chce ze ztroskotanců vytvořit národní šampiony.

Gossip girl ( Super drbna ) - Americký seriál natočený podle knižní předlohy od Cecily von Ziegesar. Zavede nás do života New Yorské smetánky, ale zároveň i do života obyčejných lidí.

Gilmore Girls ( Gilmorova děvčata ) - Vztah matky s dcerou , které problémy všedního života řeší mnohdy netradičním způsobem doprovázené vtipnými hláškami. Navíc bydlí v městečku, kde se každý s každým zná, tudiž nikomu neunikne žádný drb ani novinka.Lost Girl ( Dívka odjinud) - Bo je nádherná a charismatická. A taky je to succuba. Nadpřirozená bytost, která se živí vysáváním sexuální energie z lidí, což občas může mít fatální následky. Poté, co odmítla společnost sobě rovných v jejich nadpřirozeném klanu, se z ní stavá vyvrženec, který pátrá po svém tajemném původu...

The O.C California - Poklidný život zámožného Sandyho Cohena a jeho rodiny navždy změnil příchod problémového teenagera. Pod třpytivou skořápkou bohatství a okázalostí se totiž skrývají podobné problémy a starosti, jako všude jinde na světě.


Switched at birth - Dvě dospívající dívky zjistí, že byly omylem zaměněny při porodu. Bay vyrůstala v bohaté rodině s oběma rodiči a bratrem, zatímco Daphne žijící jen s matkou v chudinské čtvrti ztratila jako malá sluch, když onemocněla meningitidou. Rodiny se nakonec rozhodnou, že budou žít společně, aby mohly dohonit zmeškané roky, kdy dívky nevyrůstaly se svými biologickými rodiči.

Teen wolf - Mladý outsider Scott se jedné noci potlouká po lese, když je napaden vlkodlakem. Naštěstí ze souboje vyvázne jen s kousnutím. Ale brzy si začne uvědomovat, že se s ním něco děje...

The Fosters - Drama z prostředí velké rodiny, která se dá jedním slovem charakterizovat jako multietnická. Mix adoptovaných i biologických dětí navíc vychovávají dvě mámy.The secret life of the american teenager - Seriál se zabývá těhotenstvím u mladých lidí.Budeme sledovat reakce rodiny a přátel mladé Amy, která zjistí, že je těhotná po jedné noci prožité s Rickym Underwoodem.

Twisted - Za zabití své tety v 11 letech strávil několik let v nápravném zařízení. Teď se vrací do normálního života, ale svou zabijáckou auru si nese s sebou.

The Vampire Diaries - Dva upíři bojují mezi sebou - o přízeň jedné dívky, její rodiny, přátel ...

The Originals - Spin-off k seriálu The Vampire Diaries, který pojednává o rodině Původních upíru. Klaus se vrací do New Orleans, aby získal zpět co je jeho a začal nový život.

Under the dome - Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo... Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku.

Revolution - Svět se změnil. Nic není jako dřív. Města jsou vylidněná, o moc bojují lokální militaristické skupiny a jakákoliv nám známá moderní technologie včetně aut, mobilních telefonů, počítačů a světel přestala záhadně fungovat. Není pryč jen elektřina, ale veškerá energie jako taková. Zdá se, že došlo k narušení základních fyzikálních zákonů. Existuje někdo, kdo o celé věci ví víc?

Pretty little liars - Hlavními hrdinkami je několik přítelkyň, jejichž skupina se rozpadne poté, co jedna z nich (Alison) zmizí.
O rok později začnou zbylé slečny dostávat zvláštní zprávy od někoho, kdo se podepisuje jako "A" a vyhrožuje, že odhalí veškerá jejich tajemství, včetně těch, která jsou velmi stará a mohla o nich vědět jedině Alison.

NCIS: Los Angeles - Když mají lidé problémy, obrátí se na CSI. Když má problémy armáda v Los Angeles, obrátí se na NCIS!

Wildfire - Děj tohoto dramatického/rodinného seriálu sleduje problémovou, ale sympatickou dívku Kris, která je právě propuštěna z nápravného zařízení pro mládež.
Její talent při práci s koňmi nezůstane nepovšimnut a Pablo, předák místního ranče Raintree, jí nabídne práci. Rodina Ritterů vlastnící ranč jí nabídne pomocnou ruku, ačkoliv nyní čelí vlastním problémům, zejména zoufalé finanční situaci ranče.
Kris se snaží přizpůsobit novému životu a nezklamat Ritterovy. První věc, co však musí udělat, je zachránit svého oblíbeného koně jménem Wildfire před prodáním na jatka...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama