Listopad 2014

Janel and Val - fotky

14. listopadu 2014 v 20:41 Janelskiy

click na celý článek :) ( je jich trošku víc :D )

Janel Parrish and Valentin Chmerkovskiy

14. listopadu 2014 v 20:22 Janelskiy


Janel znají všichni kdo sledují Pretty little liars, kde hraje Monu. Přiznám se, že jsem jí dřív neměla ráda, ale teď jí mám fakt moc ráda a obdivuju jí. Myslím si, že Janel je naprosto skvělá. Je hezká, usměvavá a strašně talentovaná snad na všechno, nejen že je herečka je to i zpěvačka, skladatelka, pianistka, brodway umělkyně a je úžasná tanečnice.

Jejím tanečním partnerem se stal Val. Je to naprosto skvělej tanečník, choreograf,módní designer a rapper.
( Má úžasnej ukrajinskej přízvuk ♥ )

No jen si představte co se stane když dáte dohromady takovýhle dva skvělý talentovaný lidi. Mají mezi sebou viditelnou chemii a to jejich tancům dodává ještě něco navíc. Dokonce se spekuluje že je mezi nima něco víc hehe kéééž by :D Janel se nedávno rozešla se svým přítelem, což ty spekulace ještě víc přiživuje.
Někde zas píšou, že to jen hrajou na kamery aby jim lidi ulítlí na ně jako jáá :D posílali hlasy a oni tak vyhráli. Nevim jestli něco hrajou nebo ne, ale ta chemie tam je a myslím si, že takovýhle tanec je dost o důvěře toho druhýho, dotecích a to vás prostě sblíží. Takže minimálně jsou to dobří kamarádi což mi stačí :D :D Přece jenom je to jejich soukromá věc a nikdo nemá právo na ně s něčim tlačit a do něčeho je nutit.

Dancing with the stars ♥

14. listopadu 2014 v 19:38 Filmy,Seriály

Dancing with the Stars je americká show, kde celebrity tančí s profesionálním tanečníkem společenské tance o titul krále/královny parketu
Určitě všichni znáte českou verzi StarDance - Když hvězdy tančí


blablabla

14. listopadu 2014 v 18:12 Something
Jak už napovídá název článku, tohle bude jen tak článek o ničem. Dlouho jsem tu nebyla naposled v září . Je to hlavně z toho důvodu, že nemám čas a vlastně ani náladu. Všechno se teď u mě točí jen kolem školy. Letos mám maturovat a všichni učitelé se rozhodli, že nás do tý maturity zničej nebo co. Vůbec to nezvládám, mám toho hodně, mám blbý známky, nebaví mě to a tak nějak vim že tu maturu stejně neudělám. To by byl asi zázrak. Nevim co s tím mámm dělat. Tak strašně už chci mít tu školu hotovou a v životě se do žádný nevrátit. Těšim se až budu chodit do práce, vydělávat si nějaký peníze, nemuset už bejt závislá na druhých. Na druhou stranu se ,, budoucnosti '' hrozně bojim. Vždycky když na ní pomyslim přepadne mě úzkost. Takže zas nevim co chci, na jednu stranu chci vypadnout už z dokončený školy, ale na druhou stranu škola představuje jistotu, že mám kam jít. Je to na houby ....