Srpen 2015


Věř, běž a dokážeš!

30. srpna 2015 v 23:49 Citáty
Sny dávají životu smysl. Většina lidí si něco přeje, když padá hvězda.
Je to hezké a navíc zábavné, ale nic to neznamená, dokud se za tou hvězdou nevydáte.
Jinými slovy, přičiňte se, aby se váš sen splnil. Musíte věřit sami v sebe, protože když si nebudete věřit vy, nikdo jiný vám věřit nebude.
Na cestě za svým vrcholem potřebujete silné sebevědomí. Nikdy neztrácejte sebevědomí.
Sebevědomí představuje sebejistotu - když poskytujete dobrou službu, budete vědět, že všechno dobře dopadne.


Fly away

25. srpna 2015 v 15:15 Citáty
"I want a little bit of California with a little bit of London sky. I wanna take my heart to the end of the world and fly away tonight. I want a little bit of open ocean with a New York state of mind. I wanna take my heart to the end of the world and fly away, fly away tonight."

jiná

20. srpna 2015 v 22:31 Citáty
Jsi jiná než ostatní, řekl. Jak jiná? Zeptala jsem se. On povzdechl a dal se do vyprávění. Víš, no prostě si představ květinu, kterou někdo zasadil a místo péče a lásky ji polámal a ona pak trpěla a vadla. Vůbec nechápu co tím naznačuješ? Jsi stejná jako ona, máš v sobě něco zvláštního, něco, co není na první pohled vidět - chceš žít, být šťastná, ale přitom jsi plná zoufalství a beznaděje. Nikomu se nesvěřuješ, s nikým nemluvíš, možná ani nemáš s kým…jsi teď jako ta květina, která stojí sama na prázdné louce. Vezme mojí tvář do dlaní a přinutí mě, abych se mu podívala do očí. Vidíš, tak přesně o téhle bolesti mluvím. O bolesti, která tě užírá zevnitř, i když zvenčí se snažíš, aby to nešlo vidět, ale oči, ty oči Tě prozradí…

(tohle mám už několik let uložený v pc a hrozně se mi to líbí, je to pravdivý .. bohužel už ani nevim kde jsem to našla)
Quotes 1

16. srpna 2015 v 19:46 Citáty
  • Jakkoliv se snažíš hrát v životě podle pravidel, nakonec zjistíš, že ti, kteří podle pravidel nikdy nehrají, jsou šťastnější než ty.
  • Existují věci, které nikdy nezměníš. A snahou změnit je, ony změní tebe.
  • Když ze svého života vytrhnete někoho, kdo pro vás hodně znamenal, jste to vy, kdo prohrál.
  • Nabídl jsi mi ruku...Tak dlouho sem přemýšlela, a když sem se rozhodla tvoji ruku chytl někdo jiný...
  • Když pláču, cítím lítost. Často pláču pro cizí bytost, která ani neví, jak se trápím. Kdybys to věděl, možná bys to pochopil, ale možná by ses smál a proto pláču tak, abys to nepoznal…


Nejlepší ♥

16. srpna 2015 v 19:06 Pictures


Rozpouštím se ...

16. srpna 2015 v 18:43 Something
Už si ani nedokážu vybavit den, kdy mi nebylo vedro. Tohle je fakt příšerný. Nedá se před tím utýct. Věčně jsem zpocená, unavená, otrávená ....... achjo ....
Dlouho jsem tu nebyla. Neexistuje k tomu žádnej důvod. Jen se mi prostě nechce nic dělat. Své dny většinou trávim v posteli, mám na sebe namířenej větrák a čučim na nějaký filmy nebo si čtu. Vůbec nevnímám čas. Nevim co je za den, nevim kolikátýho je .... ten čas nějak hrozně letí. Už máme skoro konec prázdnin. Teda já ne, na mě už škola nečeká. Nikdy bych nevěřila že to řeknu ale trošku mě to mrzí. I když jsem školu upřímě nenáviděla tak to přece jenom byla jistota. A hodně mi chyběj holky ze třídy s kterýma nevim kdy se znovu uvidim, pokud vůbec někdy.... Bez školy jaksi mám teď absolutně nejistou budoucnost. Práci jsem ještě žádnou nenašla a docela pochybuju že do září najdu. Upřímě řečeno najít si práci je pro mě docela děsivý. Jsem introvert a tyhle situace nesnášim. Jít na zkoušky na řidičáky byl pro mě problém, jít k maturitě byl pro mě problém ... jít na pohovor k práci je pro mě problém ... fakt to nesnášim ... Jinak se ale do práce těšim. Už si dělám seznam co si všechno za výplaty nakoupim. Jááj to bude úžasný mít peníze. Jen musim překonat strach a pořádně se vrhnout do hledání. Já prostě musim mít vždycky něco extra. Proč prostě nemůžu bejt společenskej člověk ?
Kupodivu si tyhle prázdniny docela užívám. Do konce srpna mám naplánovaný ještě 3 akce tak se na to těšim :)
No nic, užívejte zbývajícího volna pokud nějaký máte :)