Září 2015


možná z5

21. září 2015 v 13:12 Something
Dlouho jsem tu nebyla. Ne že bych neměla čas, toho mám hodně, ale spíš se mi nechce nic psát ani přidávat. Ostatně to se mi nechce už delší dobu :D Proto sem většinou hodim jen nějakou písničku nebo obrázky protože je to nejjednodušší :D Kdyby vás zajímalo co je u mě novýho tak nic. Práci nemám, ale možná se mi rýsuje něco zajímavýho takže doufám že to vyjde. Ježiš bylo by to suprový kdyby to vyšlo. Doufám, že aspoň pro jednou budu mít štěstí a něco se zas nepokazí. Takže teď si asi místo plnýho úvazku budu hledat brigádu tak na 3 měsíce, abych nemusela pak dávat výpověď.
Jinak se docela teším na podzim a zimu :) Těšim se až vytáhnu kozačky no spíš až si nějaký koupim, budu moct začít nosit svetry, mikiny, čepice, kabát :D :D sakra většinu z toho si musim nakoupit ... a tak no :D Těšim se na vánocééé, na tu vánoční atmosféru ... Ale úplně ze všeho nejvíc se těším na únor :) to totiž se zase vrátí něco na co se hodně těšim :)
Víte co? život bez školy je fakticky suprovej.


Ano

5. září 2015 v 17:04 Pictures


Roosevelt - Hold On

2. září 2015 v 23:48 Music

Divná nálada

2. září 2015 v 22:47 Zamyšlení
Achjo, nějak to na mě zas padlo. Celej den mám takovej divnej pocit. Asi to bude tím, že jsem neustále zavřená doma a už mi to leze na mozek. Práci hledám a hledám ale nic nenacházim. Už ani nevim kolik jsem rozeslala životopisů. Za to moc dobře vim kolik mám odpovědí: 0 . Ano ani jedna jediná odpověď. Už mě to fakt nebaví. Ale nebyla bych to já abych v sobě neměla dvě strany. Na jednu stranu se modlim aby mi někdo odpověděl, jenže na druhou stranu se toho děsim. Už vidim jak já jdu někam na pohovor. Fakt tam budou odvázaný z naprosto nezkušený nezajímavý holky, která má problém si spočítat kolik má zákazníkovi vrátit peněz. Jenže já práci opravdu chci. Mám toho tolik v plánu co si koupit. Myslim že pro mě by bylo úplně nejlepší kdyby mi někdo sehnal práci přes nějakýho známýho. Ale bohužel mi asi nikdo nepomůže. Já vim, že bych si to měla zařídit sama. Jenže já jsem tak strašně neprůbojnej člověk, že to asi sama nezvládnu. Těžký život dospělýho ... Nějak mi chyběj prázdniny. Tyhle letošní jsem si konečně poprvý pořádně užila. Je smutný, že za ta léta prázdnin si užiju až ty úplně poslední. Strašně se těším na příští léto. Sice už nebudu mít žádný prázdniny a doufám že budu mít práci, ale hodlám si to léto užít úplně stejně jako letos. Existuje přece dovolená... Jo abych nezapoměla, stala se ze mě fotografka co píše články. Je to vtipný protože psát vůbec neumim, jak jste si tu už mohli všimnout :D Proč jsem se jí teda stala ? Souvisí to s letošním užití léta. A taky to souvisí s mím cílem/snem jak jsem o tom už psala. Být fotografkou je totiž jediná možnost jak si svůj cíl/sen splnit. měla bych si koupit foťák Achjo už aby byl duben ...


P1

1. září 2015 v 22:52 Pictures
zakázanÝovoce - Groupie

1. září 2015 v 22:44 Music

(tohle mi připomíná jednu holku ... grrr )

Time for change

1. září 2015 v 15:55 Something

Jak jsem již řekla už nejsem vázaná ke škole a tak si myslím, že je ten správný čas na změnu. Začíná mi nová kapitola života a rozhodně nechci aby se můj život ubíral stejným směrem jako do teď. Už nechci být tímhle stejným nejistým člověkem. Přes tyhle prázdniny jsem si vytvořila nový cíl/sen. Bohužel jsem na to přišla až ke konci takže se mi zatim povedlo se k tomu jen trošku přiblížit. Mrzí mě, že jsem s tím nezačala už na začátku prázdnin. Ale nevadí. Za rok v tom budu pokračovat. Tohle se totiž dá dokázat jen přes prázky. A tak jsem se rozhodla, že ten rok využiju ke změně. Potřebuju získat sebevědomí abych můj cíl/sen lépe získala. Doufám, že mi tohle nadšení pro změnu vydrží a dokážu to. Vim, že nikdy úplně nezměním kdo jsem. To ani nechci. Vždycky budu tichej introvert. Ale ráda bych měla sebevědomí, aby to nebylo tak těžký. Chci se cítit dobře a hezky :) .... jsem připravena ..... :)

1.září

1. září 2015 v 13:05 Something

Tak a je to tady. Den, kdy všichni děti a mládež usedne do školních lavic. Dneska zatim jen na dvě hoďky, ale od zítřka to už pro středoškoláky začne naplno. Šťastlivci na zš si ještě užijou volnější týden, kdy se budou řešit nějaký třídnický věci a číst se školní řád. Jojo kde jsou ty časy. Pro mě už první září nic znamenat nebude. Po 13 letech jsem konečně osvobozená od tý stresující instituce. Je to zvláštní pocit. Neříkám, že by mi bylo líto, že už nikdy nebudu chodit do školy. Líto mi to rozhodně není, protože škola pro mě byla fakt příšerná. Ty úmorný hodiny který vůbec neutíkaly. Člověk se nemohl dočkat konce a když se ho konečně dočkal a dokodrcal se domů tak se zas musel jít učit, protože další den se třeba měla psát nějaká písemka, nebo 2 písemky, nebo dokonce 3 ... Každej můj den vypadal stejně. Před 6 vstát, jít na autobus, sedět 6 až 7 hodin ve škole, přes hodinu se dopravovat domů, najíst se, při jídle se na chvíli kouknout na tv, pak se jít učit když byla potřeba, když potřeba nebyla tak jsem si dělala věci na co přes školní rok není moc čas, pak najednou byl večer a šlo se spát. Tohle samý pořád a pořád dokola. Neměla jsem čas číst knížky, koukat na filmy, chodit ven .... na nic. Věčně jsem byla akorát unavená, takže když se dalo tak jsem odpoledne po škole třeba i spala.... Jsem ráda, že už se mě to netýká. Navíc po těch 13 letech jsem zjistila, že škola je vážně k ničemu. Odmaturovala jsem s docela hezkým výsledkem, jenže k čemu mi to je? Vim stejně tolik jako jsem věděla před sš. Nejsem nijak chytřejší, ta škola mi prostě téměř nic nedala. Nijak mě nepřipravila do života. Práci nemůžu sehnat. Byla bych na tom stejně klidně i s výučním listem a ještě bych si ušetřila rok stresu.... Nevim, prostě to takhle cítím. No každopádně vám držím pěsti ať to v tý škole zvládnete :)